گجت ها, وبلاگ

راهنمای قدم به قدم ریست کردن Airpods

راهنمای قدم به قدم ریست کردن Airpods

ریست کردن Airpods  و Airpods ۲ وقتی که متوجه شوید این کار را چطور باید انجام داد، بسیار آسان است. در واقع انجام این کار به اندازه ای آسان است که حتی شرکت اپل درباره نحوه انجام دادنش توضیحی ارائه نداده است ، چرا که تصور کرده این کار را خودتان میتوانید انجام دهید. در یک جمله، تمام کاری که باید انجام دهید این است که دکمه پشت باکس شارژ Airpods رو نگه دارید تا یک چراغ ( طلایی رنگ ) روشن شود. (نکته، بعد از اینکه Airpods به تلفن همراه شما متصل شد ، اگر عنوانی قبلا برای آن گذاشته شده باشد لازم است از طریق تنظیمات نامش را تغییر دهید.) اما اگر قبلا اینکارو انجام دادید و نتیجه نگرفتید، ما در این مطلب برای شما راهنمای قدم به قدم ریست کردن Airpods را شرح داده ایم.

راهنمای قدم به قدم ریست کردن Airpods

قدم اول: مطمئن شوید که Airpods و باکس آن شارژ داشته باشد

اگر سعی کردید Airpods  خود را به وسیله نگه داشتن دکمه پشت باکس شارژ Airpods ریست کنید ولی چراغ چشمک زن درون باکس  را مشاهده نکردید احتمالا بخاطر این است که Airpods و باکس شارژ ندارند، پس لازم است به مدت ۱۵ دقیقه آن را به شارژ متصل کنید و مطمئن شوید که به اندازه کافی برای تعمیر شارژ دارند.

قدم دوم: درب باکس رو باز کنید و دکمه کوچکی که در پشت آن قرار گرفته است را فشار داده و نگه دارید

دکمه کوچک قرار گرفته در پشت باکس شارژ Airpods کلیدی برای ریست کردن آن می باشد. دکمه را به مدت ۱۵ ثانیه نگه دارید تا چراغ LED روی باکس از سفید به طلایی تغییر کند. دکمه را به مدت خیلی طولانی نمی توانید نگه دارید، پس جای نگرانی برای اشتباه انجام دادن این مرحله نیست.

بهتر است که دکمه را به دور از گوشی که قبلا Airpods بهش متصل بوده فشار دهید چرا که اگرخیلی نزدیک باشند داده های همان دستگاه قبلی به Airpods وارد می شود.

قدم سوم: از طریق نزدیک هم نگه داشتن دستگاه اپل جدید و Airpods یا از طریق بلوتوث آنها را بهم متصل کنید

بعد از ریست کردن Airpods زمان این است که دستگاه ios جدید رو به آن متصل کنید. برای انجام این کار تنها لازم است مادامی که از دستگاه اپل استفاده می کنید Airpods و دستگاه نزدیک هم باشند که توانایی اتصال بهم را داشته باشند.

اگر کابر اندرویدی هستید، به قسمت Settings > Connections > Bluetooth بروید و از اون طریق به Airpods وصل شوید.

قدم چهارم (اختیاری): نام Airpods را تغییر دهید

 اگر Airpods  خود را ریست کردید و نام قدیمی بر روی آن نمایش داده شد، برای تغییر نام باید به Setting > Bluetooth بروید سپس روی گزینه info یا (i) در کنار Airpods کلیک کنید و نام آن را تغییر دهید.

 

 

منبع : Techradar